
Відеопанель DHI-VTO2111D-P-S2 Dahua (99-00004547)
6 435 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004547
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1 Мп IP відеопанель; Стиснення: H.264; 1/4" CMOS, 3D DNR, WDR; кут огляду 107°; 1 механічна кнопка, зчитувач карток; Підтримка двостороннього зв'язку, передача відео та аудіо; Ступінь захисту: IP65; DC 12В/1А PoE, -30°C - +60 ° C , 163х71х34 мм 1 Мп IP відеопанель; Стиснення: H.264; 1/4" CMOS, 3D DNR, WDR; кут огляду 107°; 1 механічна кнопка, зчитувач карток; Підтримка двостороннього зв'язку, передача відео та аудіо; Ступінь захисту: IP65; DC 12В/1А PoE, -30°C - +60 ° C , 163х71х34 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| WDR | Підтримує |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіокомпресія | H.264 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12В/1А, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 1/4" 1MP CMOS WDR |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Кути огляду | Г: 107°, В: 61°, Д: 122 |
| Количество абонентов | — |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Мережа | Ethernet |
| Сетевые интерфейсы | 1 10/100 Мбіт/с |
| Метод роботи | механічна кнопка/карта |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | 3D-DNR, WDR, Зчитувач Mifare, Механічна кнопка, Двосторонній зв'язок, PoE |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN, RS485 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | Да |
| Реле керування замком | Реле |
| Рабочая температура | -30°C - +60 |
| Разрешение | 1 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 135 х 71 х 35 |
| Розміри, мм | 135×71×35 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 6 435 ₴


