2 Мп IP, камера 1/2.9”, кодек H.264, фокус 2мм, огляд Г:138°,В:78°, Д:158°; дисплей 2.3'' OLED; Вбудований картридер Mifare; порти: 1х/1вих тривога, 1х реле вихід, 1х RS485, 1х кнопка виходу; Ethernet підключення 10M/100 Мбіт/с; Вбудований мікрофон і динамік; DC 12В, 6 Вт, POE (802.3af); - 40 ° C - +60 ° C; IK08, IP65; 200×98×32 мм; накладний/врізний монтаж 2 Мп IP, камера 1/2.9”, кодек H.264, фокус 2мм, огляд Г:138°,В:78°, Д:158°; дисплей 2.3'' OLED; Вбудований картридер Mifare; порти: 1х/1вих тривога, 1х реле вихід, 1х RS485, 1х кнопка виходу; Ethernet підключення 10M/100 Мбіт/с; Вбудований мікрофон і динамік; DC 12В, 6 Вт, POE (802.3af); - 40 ° C - +60 ° C; IK08, IP65; 200×98×32 мм; накладний/врізний монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 1 / 2.9 "2MP CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | Г:138°, В:78°, Д:158° |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Сетевые интерфейсы | 10M/100 мбіт/с |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 200 x 98 x 32 мм |
| Розміри, мм | 200 x 98 x 32 |
| Стандарт мережі | TCP / IP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
| Тривожні входи | 1 вх. / 1 вих. |
| Фокусное расстояние | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 300 ₴



