2 Мп IP виклична панель на 4 абонента. 1080р - 25к / с; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц. Тривога: 4/1; ІЧ-підсвічування; Двостороння аудіозв'зок. Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В / PoE IEEE802.3af. Врізний монтаж, 174x91x29 мм. 2 Мп IP виклична панель на 4 абонента. 1080р - 25к / с; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц. Тривога: 4/1; ІЧ-підсвічування; Двостороння аудіозв'язок. Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В / PoE IEEE802.3af. Врізний монтаж, 174x91x29 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 16 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32 Кбіт / с - 160 Кбіт / с (MP2L |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 У |
| Бренд | Hikvision |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DС 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 Мп HD-камера |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 129 °, по вертикалі: 75 ° |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP, стандартний SIP |
| Сетевые интерфейсы | 10/100 М Етнернет |
| Метод роботи | чотири кнопковий панель |
| Монтаж | Врезной |
| Операционная система | Вбудована ОС Linux |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4G |
| Робоча вологість | Від 10 до 95% |
| Рабочая температура | Від -40 до +53 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Розміри, мм | 174 × 91 × 29 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, RTSP, стандартний SIP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 9 716 ₴



