PoE 2 Мп Wi-Fi; HD-камера, BLC, DNR, True WDR, 1080p 25к / с, кодек H.264, кут огляду Г: 129 °, В: 75 °; Придушення шумів та ефекту луна, Функції контролю доступу, Датчик контролю розкриття, Налаштування через веб-інтерфейс, Вбудований Mifare зчитувач, Вбудований всеспрямований мікрофон; IP65, живлення IEEE802.3af, PoE 12 В DC, 10 Вт; -40 ° C - +53 ° C; 138×65×27 мм; накладний монтаж PoE 2 Мп Wi-Fi; HD-камера, BLC, DNR, True WDR, 1080p 25к / с, кодек H.264, кут огляду Г: 129 °, В: 75 °; Придушення шумів та ефекту луна, Функції контролю доступу, Датчик контролю розкриття, Налаштування через веб-інтерфейс, Вбудований Mifare зчитувач, Вбудований всеспрямований мікрофон; IP65, живлення IEEE802.3af, PoE 12 В DC, 10 Вт; -40 ° C - +53 ° C; 138×65×27 мм; накладний монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 16 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32 Кбіт / с - 160 Кбіт / с (MP2L |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Бренд | Hikvision |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 Мп |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чорний з сірим |
| Кути огляду камери | Г: 129°, В: 75° |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 10/100 Мбіт / с |
| Метод роботи | однокнопочная панель |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 - +53 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 138х65х27 мм |
| Розміри, мм | 138х65х27 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, RTSP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 7 245 ₴



