7 "IP відеодомофон. Сенсорний IPS екран з роздільною здатністю 1024x600. Тривога: 8вх / 2вих; Мережа: RJ 45 (100М); Підтримка SD карт до 32 Гб; Новий GUI інтерфейс; Підтримка захоплення фото під час відеозв'язку. Віддалене відкриття дверей; Живлення DC 12В / PoE (802.3af). 180х140х22 мм
Відеодомофон DS-KH8350-TE1 – сенсорний домофон сучасного класу з IP-підключенням, вироблений лідером сегменту безпеки, брендом Hikvision. Компактна панель з дисплеєм дозволяє користуватися всіма функціями відеодомофону без додаткового обладнання. У зручну операційну систему інтегровані відеодзвінки, повідомлення, керування мережею та екраном, а також інші можливості. Якісний аудіозв'язок встановлюється за допомогою вбудованого всеспрямованого мікрофона та динаміка. Існують функції захоплення відео. Новий GUI інтерфейс. Є дистанційне відкриття дверей та підтримка зовнішнього сховища.
Особливості моделі:
- Кольоровий 7 IPS сенсорний дисплей
- Роздільна здатність дисплея 1024х600
- Вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопоглинання
- Підключення до 8 датчиків тривоги
- Підтримка аудіозв'язку між IP домофонами Hikvision
- Автовідповідач і режим не турбувати
- Новий GUI інтерфейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| ROM/RAM | 128Мб / 32Мб |
| RS485 | 1 |
| Інтерком | Да |
| Аудіобітрейт | 64 Кб / с (G.711) / 16Кб / с (G.722.1) / 16 Кб / с (G.726) / 32 - 192 Кб / с (MP2L2) |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" IPS |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 12 В DC/1 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Локальне сховище | Micro SD, макс 32Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Метод роботи | 1 кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Linux |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180 × 140 × 22.4 мм |
| Розміри, мм | 180 × 140 × 22.4 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Тривожні входи | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 11 642 ₴




