4.3" дисплей 800 × 480 + мех. кнопки; зчитувач Mifare карт; 2 × 2МП камера 120 ° огляд; база 5000 облич, 10000 користувачів, 25 000 карт ; інтерфейси 2x RS-485, 4х I/O, 1х дверний контакт; віддалене налаштування; двостороннє аудіо; 12В DC, 13Вт; IP 65; -30 °C - +60 °C; 1 кг; врізний монтаж 4.3" дисплей 800 × 480 + мех. кнопки; зчитувач Mifare карт; 2 × 2МП камера 120 ° огляд; база 5000 облич, 10000 користувачів, 25 000 карт ; інтерфейси 2x RS-485, 4х I/O, 1х дверний контакт; віддалене налаштування; двостороннє аудіо; 12В DC, 13Вт; IP 65; -30 °C - +60 °C; 1 кг; врізний монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 2 |
| WDR | True WDR |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Потужність 13 Вт, Вага 1 кг, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 × 2 МП |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду | 120° |
| Количество абонентов | Багатоквартирні |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 500 домофонів, 8 дод. станцій |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 10/100/1000 мбіт/с |
| Метод роботи | 4.3" дисплей 800 × 480 + мех. кнопки |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | 4.3" дисплей, Механічні кнопки, Зчитувач Mifare, Двостороннє аудіо, Пам'ять облич 5000, Пам'ять карт 25000, Інтерфейси 2x RS-485, 4x I/O, дверний контакт, Віддалене налаштування, True WDR |
| Пам'ять карт / подій | 25000 карт |
| Пам'ять облич | 5000 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Провідні інтерфейси | RS485, LAN |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Реле керування замком | Реле |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 373 х 124 х 43.7 мм |
| Розміри, мм | 373 х 124 х 43.7 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 19 800 ₴


