4.3 "дисплей 800 × 480 + мех. кнопки; 2МП камера 120 ° огляд; база 20 000 осіб, 20 000 користувачів, 100 000 карт Mifare; 2x RS-485; віддалене налаштування; двостороннє аудіо; 12В DC; IP 65; -30 ° C - +60 ° C; 1 кг 4.3 "дисплей 800 × 480 + мех. кнопки; 2МП камера 120 ° огляд; база 20 000 осіб, 20 000 користувачів, 100 000 карт Mifare; 2x RS-485; віддалене налаштування; двостороннє аудіо; 12В DC; IP 65; -30 ° C - +60 ° C; 1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 2 |
| WDR | True WDR |
| Бренд | Hikvision |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 × 2 MP |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 500 домофонів |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 10/100/1000 мбіт/с |
| Метод роботи | 4.3" дисплей 800 × 480 + мех. кнопки |
| Монтаж | Врезной |
| Операционная система | Linux |
| Пам'ять карт / подій | 100000 карт |
| Пам'ять облич | 20000 |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 373 х 124 х 43.7 мм |
| Розміри, мм | 373 х 124 х 43.7 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, RTSP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
Информация для заказа
- Цена: 32 999 ₴


