2 MP HD камера 1920×1080p, 720p, кут огляду 70°; 3.5" кольоровий дисплей 480 × 320; RAM|ROM 512 Мб/4 Гб; підключення 1 10/100/1000 мбіт/с; вбудований динамік і мікрофон; 10 000 користувачів, 500 пристроїв, 6 входів сигналізації, 2 кнопки вихід RS-485, 1 Wiegand, 2 виходи сигналізації, 2 контакти для замків, 2 контакти від дверей на вхід, IP 65, -40°C - +55°C; живлення 12 В DC, 10 Вт; врізний монтаж 2 MP HD камера 1920×1080p, 720p, кут огляду 70°; 3.5" кольоровий дисплей 480 × 320; RAM|ROM 512 Мб/4 Гб; підключення 1 10/100/1000 мбіт/с; вбудований динамік і мікрофон; 10 000 користувачів, 500 пристроїв, 6 входів сигналізації, 2 кнопки вихід RS-485, 1 Wiegand, 2 виходи сигналізації, 2 контакти для замків, 2 контакти від дверей на вхід, IP 65, -40°C - +55°C; живлення 12 В DC, 10 Вт; врізний монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 2 |
| WDR | Підтримує |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Відімкнення замка | 2 (1 замок, 1 модуль розширення замка) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Вага 1 кг, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 2 Мп |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебристый черный |
| Корпус | Срібний, Чорний |
| Кути огляду | Г: 70°, В: 121°, Д: 131° |
| Количество абонентов | Багатоквартирні |
| Матриця | 2 Мп |
| Мережа | Ethernet |
| Сетевые интерфейсы | 1 10/100/1000 мбіт/с |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | WDR, Вбудований мікрофон, Вбудований динамік, 3.5" кольоровий дисплей |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Wiegand |
| Реле керування замком | 2 контакти для замків |
| Рабочая температура | -40°C - +55°C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 418 х 145 х 60 мм |
| Розміри, мм | 418 × 145 × 60 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Тривожні входи | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 17 100 ₴


