2МП IP; Стиснення: H.264; головний потік 1920*1080, кодек H.264; вбудований мікрофон та динамік; до 100 внутрішніх станцій; Ethenet 1х 10/100 Мбіт/с; порти: 4х тривога вхід/2х вихід, 1х тампер, 2х кнопка виходу, 1х RS-485, 2х замок, 2х дверний контакт; підсвічування: ІЧ; Рівень захисту: IP65, -40 ° C - +55 ° C; DC 12 В/PoE (802.3af), 10 Вт; 98 x 100 x 44 мм; монтаж врізний/накладний 2МП IP; Стиснення: H.264; головний потік 1920*1080, кодек H.264; вбудований мікрофон та динамік; до 100 внутрішніх станцій; Ethenet 1х 10/100 Мбіт/с; порти: 4х тривога вхід/2х вихід, 1х тампер, 2х кнопка виходу, 1х RS-485, 2х замок, 2х дверний контакт; підсвічування: ІЧ; Рівень захисту: IP65, -40 ° C - +55 ° C; DC 12 В/PoE (802.3af), 10 Вт; 98 x 100 x 44 мм; монтаж врізний/накладний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | Підтримує |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | PoE (802.3af), Потужність 10 Вт, Аудіокомпресія G.711u |
| Питание | DC 12 В/PoE (802.3af) |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 2МП CMOS |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду | Г:180°, В:96 |
| Матриця | 2МП CMOS |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Особенности | WDR, PoE, Вбудований мікрофон та динамік, Тампер, Підтримка до 100 внутрішніх станцій |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC, RS485 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Реле керування замком | Реле x2 |
| Рабочая температура | -40° ~ +55° С |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 98 х 100 х 44 |
| Розміри, мм | 98x100x44 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Тривожні входи | 4/2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 723 ₴


