Комплект, модульна викликова IP панель + накладна рамка; 2 Мп камера, кодек H.264, огляд Г: 180 °, В: 96 °, гол. потік 1920 × 1080, дод. потік 720 × 480; вбудований мікрофон та динамік; продуктивність: 2000 користувачів, 500 домофонів; Ethernet 10/100 Мбіт/с; інтерфейси: тривога 4х вхід, 1хмпер, 2х кнопка виходу, 1х RS-485, 2х замок, 2х дверний контакт; Рівень захисту: IP65, роб. темп. -40 ° C - +55 ° C; DC 12 В/PoE (802.3af), 98 x 100 x 44 мм Комплект, модульна викликова IP панель + накладна рамка; 2 Мп камера, кодек H.264, огляд Г: 180 °, В: 96 °, гол. потік 1920 × 1080, дод. потік 720 × 480; вбудований мікрофон та динамік; продуктивність: 2000 користувачів, 500 домофонів; Ethernet 10/100 Мбіт/с; інтерфейси: тривога 4х вхід, 1хмпер, 2х кнопка виходу, 1х RS-485, 2х замок, 2х дверний контакт; Рівень захисту: IP65, роб. темп. -40 ° C - +55 ° C; DC 12 В/PoE (802.3af), 98 x 100 x 44 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | Підтримує |
| Интерфейс подключения | 1 порт (до 8 модулів) |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Бренд | Hikvision |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В |
| Камера | 2МП CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | Г:180°, В:96° |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40° ~ +55° С |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 98x100x44 мм |
| Розміри, мм | 98x100x44 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, RTSP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 10 845 ₴


