Комплект модульна викликова IP панель + врізна рамка; камера 2 МП 1920×1080; кут огляду Г: 180 °; Стиснення: H.264; BLC, DNR, WDR; Вбудований мікрофон та динамік; Підсвічування: ІЧ; PUSH повідомлення на смартфоні; Підтримка підключення до 8 модулів , інтерфейси: 4х вхід I/O, 1х вхід налаштування, 2х релейних 30 В, 1 A ; Рівень захисту: IP65; DC 12В/PoE (802.3af); -40 ° C - +60 ° C; 98 x 99 x 44 мм Комплект модульна викликова IP панель + врізна рамка; камера 2 МП 1920×1080; кут огляду Г: 180 °; Стиснення: H.264; BLC, DNR, WDR; Вбудований мікрофон та динамік; Підсвічування: ІЧ; PUSH повідомлення на смартфоні; Підтримка підключення до 8 модулів , інтерфейси: 4х вхід I/O, 1х вхід налаштування, 2х релейних 30 В, 1 A ; Рівень захисту: IP65; DC 12В/PoE (802.3af); -40 ° C - +60 ° C; 98 x 99 x 44 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Интерфейс подключения | 1 порт |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Бренд | Hikvision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 2МП CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | Г:180°, В:96° |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40° ~ +60° С |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 98x99x44 мм |
| Розміри, мм | 98x99x44 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, RTSP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 10 845 ₴



