Дверний відеодзвінок; Камера: 2МП CMOS; H.264, головний потік 1080P, дод. потік VGA, WDR; ІЧ підсвічування 5 м; вбудований мікрофон та динамік; Wi-Fi модуль 2.4 ГГц; TF картка до 128 Гб; Живлення: AC 16-24 В, 12Вт; IP 54, -30 ° C - +50 ° C; Розмір: 122x46x28 мм Дверний відеодзвінок; Камера: 2МП CMOS; H.264, головний потік 1080P, дод. потік VGA, WDR; ІЧ підсвічування 5 м; вбудований мікрофон та динамік; Wi-Fi модуль 2.4 ГГц; TF картка до 128 Гб; Живлення: AC 16-24 В, 12Вт; IP 54, -30 ° C - +50 ° C; Розмір: 122x46x28 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіобітрейт | 64кб / с (G.711) / 16кб / с (G.722.1) / 16кб / с (G.726) / 32-128кб / с (MP2L2) |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Питание | AC 16-24В |
| Живлення пристрою | AC 16-24 В |
| Камера | 2МП CMOS |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | Г:180°, В:96° |
| Количество абонентов | 1 |
| Локальне сховище | TF до 128Гб |
| Мережа | WiFi |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Метод роботи | 1 механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12Вт |
| Підтримка Wi-Fi | модуль 802.11b/g/n, 2.4 ГГц |
| Рабочая температура | -30° ~ +50° С |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 122x46x28 мм |
| Розміри, мм | 122x46x28 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеодзвінок |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.96 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 431 ₴



