
Відеопанель DS-KB2411T-IM Hikvision (99-00005058)
2 147 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005058
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Камера 1/2.7"; роздільна здатність 1920 x 1080 PAL: 25 к/с; кут огляду Г: 66.2°、В: 37.2°; вбудований динамік і мікрофон; підключення аналог 4-дротове, 1 релейний вихід; живлення 12 В DC, 5 Вт -10 ° C - + 55 ° C; 128х42х25 мм Камера 1/2.7"; роздільна здатність 1920 x 1080 PAL: 25 к/с; кут огляду Г: 66.2°、В: 37.2°; вбудований динамік і мікрофон; підключення аналог 4-дротове, 1 релейний вихід; живлення 12 В DC, 5 Вт -10 ° C - + 55 ° C; 128х42х25 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | CVBS, 1 релейний вихід, 5 Вт |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 1/2.7" CMOS |
| Керування | — |
| Цвет | Серебристый |
| Кути огляду | Г: 66.2°, В: 37.2° |
| Матриця | 1/2.7" |
| Особенности | Вбудований динамік, Вбудований мікрофон, ІЧ-підсвітка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 128 х 42 х 25 мм |
| Розміри, мм | 128х42х25 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 147 ₴


