2 Мп IP на 4 абонента; зчитувач Mifare; 1080р - 25к / с, H.264, кут огляду, Г: 129 °; В: 75 °; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц; ІЧ-підсвічування; Двосторонній аудіозв'язок. Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В / PoE IEEE802.3af, 10 Вт; 10/100 Mbps Ethernet; врізний монтаж, 174x91x29 мм; -40 ° C - 53 ° C 2 Мп IP на 4 абонента; зчитувач Mifare; 1080р - 25к / с, H.264, кут огляду, Г: 129 °; В: 75 °; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц; ІЧ-підсвічування; Двосторонній аудіозв'язок. Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В / PoE IEEE802.3af, 10 Вт; 10/100 Mbps Ethernet; врізний монтаж, 174x91x29 мм; -40 ° C - 53 ° C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2MP |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | Г: 129°; В: 75° |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Сетевые интерфейсы | 10/100 Mbps Ethernet |
| Монтаж | Врезной |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Рабочая температура | -40° C - 53° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Розміри, мм | 174 × 91 × 29 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 9 806 ₴


