2MP HD камера, 2.4G Wi-Fi, нічне бачення 3м, BLC, DNR, WDR; кути огляду Г: 129 ° В: 75 °; H.264; 1080p / 720p 25к / с; Ethernet 10/100 Мбіт / с TCP / IP, RSTP; зчитування карт Mifare; 1х RS-485, 1х дверний контакт, 1х кнопка виходу, 1 тампер, 1 дверний контроль 36В; пам'ять 10 000 карт, 2000 користувачів, 4 суміщені станції, 16 субстанцій, 8 дверних дзвінків; протоколи ISAPI, RTSP, STMP, SNMP; IP65, IK08, standard PoE 12 В DC, 10 Вт; -40 ° C - 53 ° C; 174 х 91 х 29 мм 2MP HD камера, 2.4G Wi-Fi, нічне бачення 3м, BLC, DNR, WDR; кути огляду Г: 129 ° В: 75 °; H.264; 1080p / 720p 25к / с; Ethernet 10/100 Мбіт / с TCP / IP, RSTP; зчитування карт Mifare; 1х RS-485, 1х дверний контакт, 1х кнопка виходу, 1 тампер, 1 дверний контроль 36В; пам'ять 10 000 карт, 2000 користувачів, 4 суміщені станції, 16 субстанцій, 8 дверних дзвінків; протоколи ISAPI, RTSP, STMP, SNMP; IP65, IK08, standard PoE 12 В DC, 10 Вт; -40 ° C - 53 ° C; 174 х 91 х 29 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Hikvision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2MP |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | Г: 129° В: 75° |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RSTP |
| Сетевые интерфейсы | 10/100 мбіт/с |
| Метод роботи | 4 механічні кнопки |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Рабочая температура | -40° C - 53° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 174 х 91 х 29 мм |
| Розміри, мм | 174 х 91 х 29 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, RSTP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
Информация для заказа
- Цена: 9 720 ₴


