Найбільш зручна автоматизація контролю за входом в приміщення, що охороняється, досягається використанням викликової панелі. Однією з кращих у цьому класі є DS-KV8113-WME1, що зібрала функції відразу декількох пристроїв. Це врізна модель одного абонента, обладнана відеокамерою, системою аудіозв'язку, а також зчитувачем для електронних карт доступу. Завдяки цьому люди, які мають ключ, можуть входити самостійно, а відвідувачі дистанційно викликають охорону. Панель інтегрується у велику мережу та підтримує підключення до 16 додаткових точок, до 4 домофонів та до 8 дзвінків, об'єднавши їх. Підключення проводиться проводом, або Wi-Fi. Поверхня DS-KV8113-WME1 розрахована на різні умови. Антивандальний корпус гарантує роботу при аномальних температурах та захист від недоброзичливців Найбільш зручна автоматизація контролю за входом в приміщення, що охороняється, досягається використанням викликової панелі. Однією з кращих у цьому класі є DS-KV8113-WME1, що зібрала функції відразу декількох пристроїв. Це врізна модель одного абонента, обладнана відеокамерою, системою аудіозв'язку, а також зчитувачем для електронних карт доступу. Завдяки цьому люди, які мають ключ, можуть входити самостійно, а відвідувачі дистанційно викликають охорону. Панель інтегрується у велику мережу та підтримує підключення до 16 додаткових точок, до 4 домофонів та до 8 дзвінків, об'єднавши їх. Підключення проводиться проводом, або Wi-Fi. Поверхня DS-KV8113-WME1 розрахована на різні умови. Антивандальний корпус гарантує роботу при аномальних температурах та захист від недоброзичливців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DС 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 Мп HD |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 129 °, по вертикалі: 75 ° |
| Количество абонентов | 1 |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Сетевые интерфейсы | 10/100 M |
| Монтаж | Врезной |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4G |
| Рабочая температура | -40 - +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Розміри, мм | 174 × 91 × 29 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 8 123 ₴



