
PoE-комутатор 5-портовий E-LINK LNK-IMC104GP-SFP IN 12-48V (73-00126)
3 878 ₴
- В наличии
- Код: 73-00126
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5-портовий промисловий некерований РоE-комутатор з 4-портами PoE 1000Mб+, 1 порт TP/SFP uplink; стандарт живлення РоЕ: IEEE802.3at / af, PoE Pin: 4,5 + / 7,8-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м; загальна потужність: 60 Вт (з 12 В живленням), 90 Вт (з 24 В живленням), 120 Вт (з 48 В живленням); живлення 12-48 В; монтаж на DIN-рейку; блискавкозахист 6 кВ; робоча температура від -40 до +80 °C; 95 / 68 / 30 мм
Промисловий 5-портовий некерований PoE-комутатор LNK-IMC104GP-SFP IN 12-48V з 4 гігабітними портами PoE і 1 гігабітним портом TP/SFP uplink, з дальністю передачі живлення до 100 метрів і загальною потужністю 60-120 Вт (залежить від напруги живлення).
Застосування
PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Cтійкість до перепаду температур дозволяє використовувати промисловий комутатор від E-LINK навіть у суворих умовах навколишнього середовища.
Ключові властивості та можливості
- PoE-комутатор має 5 портів, з них 4 порти PoE 1000Мб та 1 порт TP/SFP uplink.
- Загальна потужність складає: 60 Вт з живленням 12 В, 90 Вт з живленням 24 В, 120 Вт з живленням 48 В.
- Стандарти РоЕ: IEEE802.3at/af, розпіновка контактів: 4,5+ / 7,8-.
- Максимальна дальність передачі живлення – 100 м.
- Живлення комутатора 12-48 В.
- Пристрій можна встановити на DIN-рейку, також можливий настінний монтаж.
- Блискавкозахист 6 кВ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Монтаж на DIN-рейку, Настінний монтаж, Блискавкозахист 6 кВ |
| Производитель | E-LINK |
| Габарити і вага | 95 / 68 / 30 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | PoE IEEE802.3af/at, Дальність передачі PoE до 100 м, Загальна потужність 60 Вт/90 Вт/120 |
| Питание | 12-48 |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Общее количество портов | 5 |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP |
| Количество портов | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 4 x RJ45 (10/100/1000M) PoE, 1 x TP/SFP uplink |
| Максимальне енергоспоживання | 60 Вт (з 12 В), 90 Вт (з 24 В), 120 Вт (з 48 В) |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт (з 12В живленням), 90 Вт (з 24В живленням), 120 Вт (з 48В живленням) |
| Пропускная способность | — |
| Підтримка протоколів | — |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 68 / 30 мм |
| Розміри, мм | 95 / 68 / 30 |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 4 x 10/100/1000Base-T, 1 x SFP |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 878 ₴










