
Модуль оптичний LNK-BSFP-1.25G-20U LC 1310nmTX (20km) E-LINK (73-00128)
567 ₴
- В наличии
- Код: 73-00128
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний оптичний передавач SFP LNK-BSFP-1.25G-20U LC 1310nmTX (20km) використовується в оптичних мережах та телекомунікаціях для передачі даних. Використовується для з’єднання мережевих пристроїв за допомогою оптоволокна. Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням, що має слоти SFP. Тип роз'ємів: 1xLC, тип випромінювача: FP, тип волокна: SМ, 9/125 μm, довжина хвилі: 1310nm, відстань передачі даних: до 20 км, швидкість передачі даних: 1,25 Гбіт/с, гаряча заміна: є, живлення: 3,3 В
Компактний оптичний передавач SFP LNK-BSFP-1.25G-20U LC 1310nmTX (20km) з довжиною хвилі 1310 нм, 1 роз'єм LC, тип випромінювача: FP, тип волокна: SМ, 9/125 μm, відстань передачі даних до 20 км, швидкість передачі 1.25 Гбіт/с.
Застосування
Використовується в оптичних мережах та телекомунікаціях для передачі даних, для з’єднання мережевих пристроїв за допомогою оптоволокна.
Ключові властивості
- Тип роз'ємів: 1xLC, тип випромінювача: FP, тип волокна: SМ, 9/125 μm, довжина хвилі: 1310nm.
- Відстань передачі даних до 20 км.
- Швидкість передачі даних до 1.25 Гбіт/с.
- Підтримує можливість гарячої заміни.
- Сумісний з усім обладнанням, що має слоти SFP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина волны | 1310 нм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | E-LINK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передавання | 20 |
| Дальність передачі | 20 км |
| Додаткові характеристики | Гаряча заміна, Живлення 3.3 В, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 3.3 В |
| Живлення пристрою | DC 3.3 В |
| Оптичний роз'єм | LC |
| Особенности | — |
| Пропускная способность | 1.25 Гбіт/с |
| Сумісні пристрої | Усім обладнанням, що має слоти SFP |
| Тип волокна | Singlemode |
| Тип конектора | LC |
| Тип портов | 1 x SFP |
| Тип устройства | SFP-модуль |
| Швидкість LAN портів | 1.25 Гбіт/с |
| Швидкість передавання | 1.25 Гбіт/сек |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴





