Брелок для керування охоронною системою Ajax з тривожною кнопкою; дальність зв'язку до 1300 м; протокол Jeweller; 4 функціональні кнопки; світлодіодна індикація; живлення 1 батарея CR2032; 65 / 37 / 10 мм Ajax SpaceControl – це невеликий пульт (брелок) із зворотним зв'язком для дистанційного керування сигналізацією. Існують кнопки постановки на охорону, зняття з охорони, кнопка тривоги. Підключається до систем безпеки Ajax та охоронних сигналізацій інших виробників через модулі інтеграції Ajax.
Працює пристрій на робочій частоті 868-868.6 МГц. Дальність зв'язку близько 1300 м на відкритому просторі без стін та перекриттів, у реальних умовах – пара поверхів бізнес-центру.
Перехопити та підмінити сигнал неможливо завдяки автентифікації. Сигнали проходять блокове шифрування на основі алгоритму AES.
Живиться від вбудованої батареї з тривалим терміном служби. Даний брелок виконаний в мініатюрному овальному корпусі, на якому розташовані чотири великі кнопки управління. Корпус виготовлений із пластику білого або чорного кольору зі світлодіодною індикацією.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 г |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1300 м |
| Питание | Батарея типу CR2032, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 65 / 37 / 10 мм |
| Розміри, мм | 65 / 37 / 10 |
| Тип питания | CR2032 – 1 шт. |
| Тип устройства | Брелок |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴






