
Модуль релейний ITV U-Prox RM для ліфтового контролера U-Prox IC E (61-00025)
5 720 ₴
- В наличии
- Код: 61-00025
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Релейний виконавчий модуль для ліфтового контролера U-Prox IC E; 8 релейних виходів NC/NO 5А 30VDC 240VAC; 8 входів з контролем з контролем за струмом, 1 вхід розблокування реле; тампер; порт RS485; живлення 10.5-18 В, споживання 250 мА; розміри 112 / 88 / 20 мм
Релейний виконавчий модуль ITV U-Prox RM ліфтового контролера U-Prox IC E.
Застосування
Пристрій призначено для розширення кількості реле і виходів для контролерів системи контролю доступу, зокрема ліфтового реле U-Prox IC E.
Ключові властивості
- До одного ліфтового реле можливо максимально підключити 8 релейних модулів, таким чином контролер зможе керувати доступом до 64 поверхів.
- 8 релейних виходів NC/NO 5А 30VDC 240VAC.
- 8 входів з контролем за струмом, 1 вхід розблокування реле.
- Інтерфейс підключення RS485.
- Напруга живлення 10.5-15 В, максимальний струм споживання 250 мА.
- Тампер захисту від відкриття корпусу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | 8 реле |
| Інтерфейси входу | 8 з контролем по струму, 1 розблокування реле, тампер, порт RS485 |
| Антисаботаж | Контроль відкриття корпусу - тампер (TMP) |
| Вид | Реле |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 8 релейних виходів NC/NO 5А 30VDC 240VAC, 8 входів з контролем струму, 1 вхід розблокування реле, тампер (контроль відкриття корпусу), порт RS485, живлення 10.5-18 В, споживання 250 мА, корпус пластик |
| Питание | 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Режим работы | Контактні |
| Розміри | 112 / 88 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 112 х 88 х 20 |
| Розміри, мм | 112 / 88 / 20 |
| Тип ключів | — |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Модуль релейний |
| Формат микросхемы | — |
Информация для заказа
- Цена: 5 720 ₴


