
Дверний доводчик Dortec DT-83H White з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00034)
1 193 ₴
- Нет в наличии
- Код: 63-00034
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 45-65 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 220 / 56 / 46 мм; колір білий
Дверний доводчик Dortec DT-83H White зі складаним важелем, з функцією утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°. Маса дверного полотна 45-65 кг.
Застосування
Дверний доводчик забезпечує автоматичне зачинення дверей, зменшуючи механічний знос дверної конструкції та знижуючи втрати тепла у приміщенні в холодну пору року чи навпаки попереджаючи потрапляння занадто теплого повітря влітку.
Ключові властивості та можливості
- Універсальний доводчик, може встановлюватися як на лівобічні, так і на правобічні двері.
- Конструкція тяги – складаний важіль.
- Доводчик підходить для дверей з масою дверного полотна 45-65 кг.
- Має функцію утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°.
- Функції регулювання швидкості зачинення та дохлопу – швидкості зачинення дверей у діапазоні кутів від 15 до 0 градусів, тобто сили притиснення дверного полотна до коробки.
- Відрізняється високою надійністю та довговічністю роботи з ресурсом до 500 тисяч циклів відчинення/зачинення.
- Корпус з металевого сплаву, з класом захисту IP65. Для зовнішніх і внутрішніх дверей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dortec |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 500000 циклів відчинення |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 220 / 56 / 46 мм |
| Розміри, мм | 220 / 56 / 46 |
| Тип устройства | Дверний доводчик |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 193 ₴




