
Дверний доводчик Dortec DT-73H Silver з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00030)
2 142 ₴
- Нет в наличии
- Код: 63-00030
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дверний доводчик; конструкція тяги – ковзаючий канал; маса дверного полотна 45-85 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 207 / 55 мм; колір срібний
Дверний доводчик Dortec DT-73H Silver із ковзаючою тягою, з функцією утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°. Маса дверного полотна 45-85 кг.
Застосування
Дверний доводчик забезпечує автоматичне зачинення дверей, зменшуючи механічний знос дверної конструкції та знижуючи втрати тепла у приміщенні в холодну пору року чи навпаки попереджаючи потрапляння занадто теплого повітря влітку.
Ключові властивості та можливості
- Універсальний доводчик, може встановлюватися як на лівобічні, так і на правобічні двері.
- Конструкція тяги – ковзаючий канал.
- Доводчик підходить для дверей з масою дверного полотна 45-85 кг.
- Має функцію утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°.
- Функції регулювання швидкості зачинення та дохлопу – швидкості зачинення дверей у діапазоні кутів від 15 до 0 градусів, тобто сили притиснення дверного полотна до коробки.
- Відрізняється високою надійністю та довговічністю роботи з ресурсом до 1 млн циклів відчинення/зачинення.
- Знімна декоративна кришка із нержавіючої сталі. Корпус з металевого сплаву, з класом захисту IP65. Для зовнішніх і внутрішніх дверей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Конструкція тяги | Ковзаючий канал |
| Маса дверного полотна | 45-85 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 207 / 55 мм |
| Розміри, мм | 207 / 55 |
| Тип устройства | Дверний доводчик |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 142 ₴




