Автономний контролер/зчитувач (EM-Marine 125 kHz), водонепроникний; одне реле; 2000 користувачів; імпульсний режим, режим перемикання; програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В; вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання; корпус з пластику ABS; ступінь захисту IР66; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 120 / 48 / 20 мм; вага 145 г
Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) Trinix TRR-1105EK, водонепроникний, на 2000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР66.
Застосування
Даний контролер призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, робоча частота 125 кГц.
- Одне реле для керування підключеним електрозамком.
- Пам’ять пристрою – 2000 користувачів.
- Імпульсний режим і режим перемикання. Реєстрація блоків карт, контролер легко програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування.
- Живлення DC 12-24 В.
- Світлодіодний індикатор стану та звукова індикація.
- Вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання.
- Водонепроникний пластиковий корпус із класом захисту IP66, можливе вуличне встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 145 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 120 / 48 / 20 мм |
| Розміри, мм | 120 / 48 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
Информация для заказа
- Цена: 844 ₴







