
Контролер зі зчитувачем карт EM-Marine Trinix TRR-1200EW антивандальний водонепроникний (71-00063)
1 286 ₴
- В наличии
- Код: 71-00063
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач (EM-Marine 125 kHz), антивандальний, водонепроникний; одне реле; 10000 користувачів; можливість підключення додаткового зчитувача; імпульсний режим, режим перемикання; програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В; вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання; металевий корпус; ступінь захисту IР68; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 120 / 56 / 20 мм
Антивандальний автономний контролер/зчитувач карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) Trinix TRR-1200EW, водонепроникний, на 10000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР68.
Застосування
Даний контролер призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, робоча частота 125 кГц.
- Одне реле для керування підключеним електрозамком.
- Пам’ять пристрою – 10000 користувачів.
- Імпульсний режим і режим перемикання. Реєстрація блоків карт, контролер легко програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування, які входять до комплекту.
- Можливе підключення додаткового зчитувача.
- Живлення DC 12-24 В.
- Світлодіодний індикатор стану та звукова індикація.
- Вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання.
- Антивандальний водонепроникний металевий корпус із класом захисту IP68, можливе вуличне встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Зчитувач-контролер Trinix<br>Пульт дистанційного керування<br>Шаблон для монтажу<br>Кріпильні елементи (2 дюбелі та 2 шурупи)<br>3 безконтактні RFID-картки |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 120х56х20 мм |
| Розміри, мм | 120 / 56 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 1 286 ₴






