Автономний контролер/зчитувач (EM-Marine 125 kHz), водонепроникний; одне реле (max 2 А); 10000 користувачів; є вхід під інтерфейс Wiegand 26bits (можна підключити додатковий зчитувач); дальність зчитувача карт 2-5 см.; імпульсний режим, програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В (35 мА); матеріал пластик ABS; ступінь захисту IР66; робоча температура від -20˚C до +60˚C; розміри 114 / 74 / 16 мм
Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) Trinix TRR-1300EW, водонепроникний, з 1 реле (макс. 2 А), на 10000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР66.
Застосування
Даний контролер призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, робоча частота 125 кГц. Дальність зчитування 2-5 см.
- Одне реле з максимальним струмом комутації 2 А.
- Пам’ять пристрою – 10000 користувачів.
- Вхід під інтерфейс Wiegand 26, дає змогу підключити додатковий зчитувач.
- Імпульсний режим, легко програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування.
- Живлення DC 12-24 В, споживання 35 мА.
- Водонепроникний пластиковий корпус із класом захисту IP66, можливе вуличне встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Підключення додаткового зчитувача (Wiegand 26), Імпульсний режим, Програмування майстер-картами або ПДУ, Світлова індикація, Звукова індикація, Водонепроникний корпус |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Зчитувач-контролер Trinix<br>Пульт дистанційного керування<br>3 RFID-картки |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 114 / 74 / 16 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 114х74х16 мм |
| Розміри, мм | 114 / 74 / 16 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴






