
Контролер автономний для 1 дверей Trinix TRC-1R 1 реле (71-00022)
851 ₴
- В наличии
- Код: 71-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міні-контролер для одних дверей; Wiegand інтерфейс 26~37 bits; контакти реле NO/NC; підтримка 1000 користувачів; ІЧ-пульт для програмування; імпульсний режим, безперервний режим, перемикання режимів; живлення DC 12 В; струм споживання 20 мА; діапазон робочих температур -20°С…+40°С; матеріал корпусу ударостійкий пластик; габаритні розміри 65 / 54 / 19 мм
Міні-контролер доступу для одних дверей Trinix TRC-1R. Інтерфейс Wiegand 26-37 bits, одне реле з контактами NO/NC. Пристрій підтримує до 1000 користувачів.
Застосування
Автономний контролер для керування електромагнітним/електромеханічним замком. Призначений для організації однієї точки доступу через двері в житлові, офісні та виробничі приміщення.
Ключові властивості та можливості
- Одне реле з контактами NO/NC для підключення електрозамка.
- Пристроєм підтримується до 1000 користувачів.
- Контролер підтримує імпульсний режим, безперервний режим, можливість перемикати режими.
- Інтерфейс Wiegand 26-37 bits дозволяє підключати зчитувач карток.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- ІЧ-пульт для програмування входить до комплекту постачання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 1000 |
| Інтерфейс накопичувачів | — |
| Интерфейс подключения | — |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вбудоване реле NO/NC | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Світлова індикація, Звукова індикація, ІЧ-пульт для програмування, Матеріал корпусу пластик, Колір Чорний, Гарантія 12 міс., Підтримка 1000 користувачів, 1 реле NO/NC |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Внешние коннекторы | Wiegand |
| Кількість реле | 1 |
| Кількість фізичних портів | — |
| Максимальна кількість під'єднаних дисків | — |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 12 |
| Пам'ять | — |
| Пам'ять карт / подій | 1000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримувані технології | Wiegand 26-37 bits, імпульсний режим, безперервний режим, можливість перемикати режими |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 65 х 54 х 19 |
| Розміри, мм | 65 / 54 / 19 |
| Уровни RAID | — |
| Световая индикация | Да |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип разъемов | — |
| Форм-фактор | — |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴






