
Відеокамера DH-HAC-HFW1500DP Dahua 5Mp f=6mm (99-00005700)
2 925 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005700
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0,005 люкс / F1,6, 30IRE, 0 люкс ІЧ увімк; Об'єктив: 6.0 мм (кут огляду 57°); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 242 × 91 × 91 мм, 590 г 5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0,005 люкс / F1,6, 30IRE, 0 люкс ІЧ увімк; Об'єктив: 6.0 мм (кут огляду 57°); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 242 × 91 × 91 мм, 590 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 590 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Апертура | F1.6 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 590 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Відстань фокусування | 3.1 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, 2D-DNR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, HLC, 8 зон маскування |
| Диапазон рабочих температур | -40°C - +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 30° |
| Угол обзора по горизонтали | 57° |
| Кути огляду | Г: 57°, В: 30°, Д: 65° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Нахил | 0° - 87° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 87 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 242 х 91 х 91 мм |
| Розміри, мм | 242 × 91 × 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 48 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп; 4Мп; 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 925 ₴

