2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6, 0 Люкс з LED; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 87 °); Частота кадрів: 2МП - 25к / с, 1МП - 50к / c; Інтерфейси : вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), BLC, HLC; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, ф106x94мм, 460г 2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6, 0 Люкс з LED; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 87 °); Частота кадрів: 2МП - 25к / с, 1МП - 50к / c; Інтерфейси : вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), BLC, HLC; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, ф106x94мм, 460г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 460 г |
| Виявлення об'єкта | 55 м |
| Відеоінтерфейси | Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Відстань фокусування | 1.2 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 87 °; V: 46 °; D: 104 ° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф106х94 мм |
| Розміри, мм | Ф106х94 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1080 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 565 ₴


