5Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0. 005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Інтерфейси: вбудований мікрофон; Функції : DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, –40 ° C - + 60 ° C, DC 12В / 5.2Вт, ф122x99 мм, 400 г 5Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0. 005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Інтерфейси: вбудований мікрофон; Функції : DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, –40 ° C - + 60 ° C, DC 12В / 5.2Вт, ф122x99 мм, 400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 400 г |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В ±30% DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г:132°, В: 111°, Д: 58° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 5.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | φ122 × 99 мм |
| Розміри, мм | φ122 × 99 |
| Розпізнавання облич | 25 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 205 ₴


