5Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2,7" CMOS; 0, 005 лк / F1,6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2,8 мм (угол обзору 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, –40 ° C - + 60 ° C, DC 12В / 5.2Вт, ф122x99 мм, 400 г 5Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2,7" CMOS; 0, 005 лк / F1,6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2,8 мм (угол обзору 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, –40 ° C - + 60 ° C, DC 12В / 5.2Вт, ф122x99 мм, 400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 400 г |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 132°, В: 111°, Д: 58° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | φ122 × 99 мм |
| Розміри, мм | φ122 × 99 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 5,4 МП,1080р ч25 к/с; PAL: 4Мп 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 160 ₴


