
Відеокамера DH-HAC-HDW1231TLMQP-A Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00004975)
1 935 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004975
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп HDCVI Starlight. Матриця: 1/2.8" CMOS; 0.002 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 107 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Φ110 × 88 мм, 280 г 2Мп HDCVI Starlight. Матриця: 1/2.8" CMOS; 0.002 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 107 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Φ110 × 88 мм, 280 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 280 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, день/ніч (ICR), 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, 8 зон маскування, Smart ІЧ |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C - +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 107 |
| Кути огляду | Г:107°, В: 56°, Д: 127° |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 1 |
| Количество светодиодов | 1 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.002 лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 110 х 110 х 88 |
| Розміри, мм | φ110 × 88 |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴

