
Відеокамера DH-HAC-EW2501P Dahua 5Mp f=1.4mm (99-00000248)
5 400 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000248
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5мп HDCVI Fisheye. 1/2.8" CMOS; 0.005 лк / F2.0 (колір), 30 IRE, 0 лк з ІЧ; Об'єктив (риб'яче око): f = 1.4 мм, кут огляду 180 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м. Алюміній + пластик, DC 12 В / 7,3 Вт, ф126х41 мм 5мп HDCVI Fisheye. 1/2.8" CMOS; 0.005 лк / F2.0 (колір), 30 IRE, 0 лк з ІЧ; Об'єктив (риб'яче око): f = 1.4 мм, кут огляду 180 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м. Алюміній + пластик, DC 12 В / 7,3 Вт, ф126х41 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 240 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 28 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канальний BNC відео вихід високої чіткості |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | WDR 120дБ, день/ніч, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Fisheye |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну / ч / б |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Угол обзора по вертикали | 180 |
| Угол обзора по горизонтали | 180 |
| Кути огляду | Г: 180°, В:180° |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 3 |
| Количество светодиодов | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Алюминий+пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2592x1944) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 5 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 126 х 126 х 41 |
| Розміри, мм | Ф 126 х 41 |
| Розпізнавання об'єкта | 6 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 12 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.4 |
| Частота запису | 5M (1 ~ 20 к/с) / 4M (1 ~ 25 к/с) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M (1 ~ 20к / с) / 4M (1-25 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴

