5Mп IP Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.7"CMOS; об'єктив: f = 2.7-12 мм (кут огляду 34 °-107 °); 0,005 лк / F1.6, 30IRE, 0 лк ІЧ увімк; Запис: 5 МП, 4 МП, 1080p - 25К / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 5.5 Вт, ф122x89 мм, 470 г 5Mп IP Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.7"CMOS; об'єктив: f = 2.7-12 мм (кут огляду 34 °-107 °); 0,005 лк / F1.6, 30IRE, 0 лк ІЧ увімк; Запис: 5 МП, 4 МП, 1080p - 25К / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 5.5 Вт, ф122x89 мм, 470 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 19 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 470 г |
| Виявлення об'єкта | 69 - 192 м |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 34°~107°, В: 19°~55°, Д: 39°~130° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 355 °, нахил: 0 ° - 75°, оберт: 0 ° - 355° |
| Рабочая температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | φ122 × 89 мм |
| Розміри, мм | φ122 × 89 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 - 38 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 27 - 76 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 475 ₴


