4МП HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.03 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 92 °-29 °); Частота кадрів: 4МП / 1080p / 720р - 25к/с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 7Вт, ф122х89 мм, 470г 4МП HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.03 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 92 °-29 °); Частота кадрів: 4МП / 1080p / 720р - 25к/с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 7Вт, ф122х89 мм, 470г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.8 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 470 г |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 800 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В ± 30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 92°~29°, В: 49°~16° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440); 2МП (1920х1080p); 960H (960x576) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ф122х89 мм |
| Розміри, мм | Ф122х89 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 27 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП / 2МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
Информация для заказа
- Цена: 3 375 ₴


