2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.85, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 103 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3.6Вт, ф97х85 мм, 220г. 2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.85, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 103 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3.6Вт, ф97х85 мм, 220г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.85 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 220 г |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 59°, Д: 118° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (8 зон) |
| Потужність споживання | 3.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1MП (1280x720), 960H (960x576) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф97х86 мм |
| Розміри, мм | Ф97х86 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720p - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


