5мп HDCVI Starlight; Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 92°); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, -40 ° C - + 50 ° C, DC 12В / 3Вт, ф97x93 мм, 170 г 5мп HDCVI Starlight; Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 92°); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, -40 ° C - + 50 ° C, DC 12В / 3Вт, ф97x93 мм, 170 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 170 г |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP50 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 111°, В: 58°, Д: 132° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -40 °C - +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Φ97 × 93 мм |
| Розміри, мм | Φ97 × 93 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 845 ₴


