5мп Starlight HDCVI. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 5 Мп, 2880×1620. Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 111 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 6 Вт, Φ121x99 мм, 430г 5мп Starlight HDCVI. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 5 Мп, 2880×1620. Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 111 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 6 Вт, Φ121x99 мм, 430г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 430 г |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Д: 132°; Г: 111°; В: 58° |
| Кількість потоків | 1 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–78°; оберт: 0°–360° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | φ121.9 × 99.1 мм |
| Розміри, мм | φ121.9 × 99.1 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП ; 4MП ; 1080P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 375 ₴



