
Відеокамера DH-HAC-HDW3200GP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00003464)
1 935 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003464
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп HDCVI; 1/2.7" CMOS, 2 Мп, 1920 x 1080 25 к / с. 0.02 лк; 2,8 мм, кут огляду 84 °; ІЧ підсвічування до 20м, вбудований мікрофон; DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC; Метал, IP67, DC 12В ± 30% / 2.3Вт, Ф 62х 62 мм, 170г 2Мп HDCVI; 1/2.7" CMOS, 2 Мп, 1920 x 1080 25 к / с. 0.02 лк; 2,8 мм, кут огляду 84 °; ІЧ підсвічування до 20м, вбудований мікрофон; DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC; Метал, IP67, DC 12В ± 30% / 2.3Вт, Ф 62х 62 мм, 170 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 170 г |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Интерфейсы | BNC, Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 170 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC, HLC |
| Диапазон рабочих температур | -40°C - +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 101° |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° ~ 78° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° ~ 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | DC 12В ± 30% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 62 х 62 х 62 мм |
| Розміри, мм | Ф 62 х 62 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери, з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴

