
Відеокамера DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00006104)
2 520 ₴
- В наличии
- Код: 99-00006104
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп Starlight HDCVI з мікрофоном; Матриця: 1/2.8" CMOS; Об'єктив: f = 3.6мм (кут огляду 86˚); 0.002 лк / F1.6, 30 IRE, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч ( ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 130 дБ; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, -40 ° C - + 60 ° C; DC 12В / 5Вт, 241 × 91 × 91 мм, 650г 2Мп Starlight HDCVI з мікрофоном; Матриця: 1/2.8" CMOS; Об'єктив: f = 3.6мм (кут огляду 86˚); 0.002 лк / F1.6, 30 IRE, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч ( ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 130 дБ; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, -40 ° C - + 60 ° C; DC 12В / 5Вт, 241 × 91 × 91 мм, 650 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 650 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Апертура | F1.6 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 650 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день/ніч (ICR), 8 зон маскування |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C - +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 86°, 107° |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 241 х 91 х 91 мм |
| Розміри, мм | 241 × 91 × 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм, 2.8 мм |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴

