
Відеокамера DH-HAC-HFW1500RP-Z-IRE6 Dahua 5Mp f=2.7-12mm (99-00005696)
4 005 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005696
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 34 °-107 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП, 1080p - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В / 10Вт, 210x91x91 мм, 550г 5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 34 °-107 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП, 1080p - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В / 10Вт, 210x91x91 мм, 550г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 550 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Апертура | F1.6 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 550 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.7" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 69 м |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, 2D-DNR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, HLC, 8 зон маскування, Smart ІЧ, 4 світлодіоди, Регулювання по осях |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C - +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по вертикали | 55°-19° |
| Угол обзора по горизонтали | 107°-34° |
| Кути огляду | Г: 107°-34°; В: 55°-19°; Д: 130°-39° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-12 мм |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 210 х 91 х 91 мм |
| Розміри, мм | 210 × 91 × 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 27 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 мм |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 005 ₴

