5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0,005 люкс / F1,6, 30IRE, 0 люкс ІЧ увімк; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3Вт, 174.5 × 72.3 × 70.6 мм, 360г 5мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0,005 люкс / F1,6, 30IRE, 0 люкс ІЧ увімк; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 111 °); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3Вт, 174.5 × 72.3 × 70.6 мм, 360г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 360 г |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 132°, В: 111°, Д: 58° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | 175 × 72 × 71 мм |
| Розміри, мм | 175 × 72 × 71 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴


