5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 112 °); Частота кадрів: 5Мп - 20к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 198x80x76 мм, 220г 5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 112 °); Частота кадрів: 5Мп - 20к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 198x80x76 мм, 220г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 290 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В (± 30%) |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 112° |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 198х80х76 мм |
| Розміри, мм | 198х80х76 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп - 20к / с, 4МП - 25к / с |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴


