
Відеокамера DH-HAC-HFW1800TLP-A Dahua 8Mp f=2.8mm (99-00003445)
3 060 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003445
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.03 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2,8мм, кут огляду 105 °; День / ніч (ICR), AGC, DWDR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м, Smart ІЧ; IP67, DC 12В / 6Вт, 80.2x76.2x198.9 мм, 280г 8МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.03 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2,8мм, кут огляду 105 °; День / ніч (ICR), AGC, DWDR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м, Smart ІЧ; IP67, DC 12В / 6Вт, 80.2x76.2x198.9 мм, 280 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 0.03Люкс / F2.0, 30IRE, 0Люкс (IR вкл) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 280 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Dahua 1/2.7" CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | День/ніч (ICR), AGC, DWDR, BLC, HLC, Smart ІЧ |
| Диапазон рабочих температур | -40° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | N / A |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 105 |
| Кути огляду | Г: 105 °, В: 56 ° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 80.2 х 76.2 х 198.9 мм |
| Розміри, мм | 80.2 x 76.2 x 198.9 |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери, з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴

