8Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.03 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 105 °); Частота кадрів: 4K - 15 к / с, 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; Функції: WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 2D | 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 80 метрів; IP67, DC 12В / 7Вт, 241x91x91 мм, 280г 8Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.03 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 105 °); Частота кадрів: 4K - 15 к / с, 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; Функції: WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 2D | 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 80 метрів; IP67, DC 12В / 7Вт, 241x91x91 мм, 280г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 280 г |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Відеоінтерфейси | Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC 12В ± 30% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (8 зон) |
| Потужність споживання | 6.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 4K (3840x2160); 5МП (2592x1944); 4МП (2560x1440); 960H (960x576) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 241х91х91 мм |
| Розміри, мм | 241х91х91 |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 4x |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 4K - 15к / с, 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с CVBS: PAL / NTSC; AHD: 4K - 15к / с, 5МП - 20к / с, |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 3 285 ₴


