2Мп Starlight HDCVI; 1920 x 1080 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 86 °; Функції: WDR 130дБ, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 7.7 Вт, 244х90х90 мм, 750г 2Мп Starlight HDCVI; 1920 x 1080 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 86 °; Функції: WDR 130дБ, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 7.7 Вт, 244х90х90 мм, 750г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 770 г |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Відстань фокусування | 1.1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 86°, В: 46°, Д: 101° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 244х90х90 мм |
| Розміри, мм | 244х90х90 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 645 ₴


