2Мп Starlight HDCVI; 1920 x 1080 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив 2.7-13.5 мм, кут огляду 131 ° - 35 °; Функції: WDR 130дБ, 3D-DNR, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, DC 12В / 9.4 Вт, Φ91х244 мм, 790г 2Мп Starlight HDCVI; 1920 x 1080 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив 2.7-13.5 мм, кут огляду 131 ° - 35 °; Функції: WDR 130дБ, 3D-DNR, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, DC 12В / 9.4 Вт, Φ91х244 мм, 790г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 14 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 790 г |
| Виявлення об'єкта | 44 - 144 м |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г:108°~30°, В:56°~17°, Д: 108°–30° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 9.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | –30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф91х244 мм |
| Розміри, мм | Ф91х244 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 -28 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 - 57 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴


