5мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.7" CMOS; 5МП 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк / F1.6; 0 лк з ІЧ; об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 92 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, HLC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, -40 ° C - + 60 ° C; DC 12В / 10 Вт, 244 х 91 х 91 мм, 770 г 5мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.7" CMOS; 5МП 25 к / с; Чутливість: 0.001 лк / F1.6; 0 лк з ІЧ; об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 92 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, HLC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, -40 ° C - + 60 ° C; DC 12В / 10 Вт, 244 х 91 х 91 мм, 770 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 770 г |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відстань фокусування | 1.6 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC 12В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 109°, В: 92°, Д: 48° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 244 × 91 × 91 мм |
| Розміри, мм | 244 × 91 × 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 230 ₴


