2МП HDCVI. 1/2.9" CMOS; Колір: 0.02 лк / F2.0, Ч / Б: 0,002 лк / F2.0; 2.8 мм, кут огляду 100 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC , HLC; алюміній, IP67 , DC 12В / 0,6Вт, -40 ° C ~ + 60 ° C, 103 x 50 х 48 мм, 100 г 2МП HDCVI. 1/2.9" CMOS; Колір: 0.02 лк / F2.0, Ч / Б: 0,002 лк / F2.0; 2.8 мм, кут огляду 100 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC , HLC; алюміній, IP67 , DC 12В / 0,6Вт, -40 ° C ~ + 60 ° C, 103 x 50 х 48 мм, 100 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 100 г |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 100° |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Потужність споживання | 0.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 103 х 50 х 48 мм |
| Розміри, мм | 103 х 50 х 48 |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴


