2 Мп HDCVI відеокамера з датчиками вологості і температури. 1/2.9"CMOS; 0.02 лк, 0 лк з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 104 °; Діапазон виявлення: -40 ° C ~ 60 ° C, вологість 10-95%; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; алюміній, DC 12В / 3,4 Вт, 176 х 85 х 75 мм, 400г 2 Мп HDCVI відеокамера з датчиками вологості і температури. 1/2.9"CMOS; 0.02 лк, 0 лк з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 104 °; Діапазон виявлення: -40 ° C ~ 60 ° C, вологість 10-95%; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; алюміній, DC 12В / 3,4 Вт, 176 х 85 х 75 мм, 400г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 400 г |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 600 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 104° |
| Количество светодиодов | 12 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Особливості IoT | Діапазон визначення температури: -40 ° C ~ + 60 ° C, точність ± 2 ° C, вологості: 10-95% (± 5%) |
| Потужність споживання | 3.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 171 х 85 х 75 мм |
| Розміри, мм | 171 х 85 х 75 |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 755 ₴


