2МП 1080p HDCVI. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з LED; Функції: AGC, DWDR, BLC, HLC; виявлення 10м, 110 °, висота встановлення 2.2 - 3м; LED підсвічування до 20 метрів; Ступінь захисту: IP67; Матеріал: алюміній, DC 12В / 4.3Вт, ф110x96 мм, 280г 2МП 1080p HDCVI. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з LED; Функції: AGC, DWDR, BLC, HLC; виявлення 10м, 110 °, висота встановлення 2.2 - 3м; LED підсвічування до 20 метрів; Ступінь захисту: IP67; Матеріал: алюміній, DC 12В / 4.3Вт, ф110x96 мм, 280г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 280г |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC ±30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 112 °, В: 59 ° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | алюміній + пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 x 96 мм |
| Розміри, мм | 110 x 96 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 755 ₴


